Acai Berry – kaina, kur pirkti, kaip tai veikia, kur pirkti

Kas yra Acai uogų?

Acai Berry yra vynuogių, pavyzdžiui, vaisių, kad yra taip pat žinomas kaip supermaisto dėl įvairių jos nauda sveikatai, jis vartojamas gydyti keletą medicininių komplikacijų, tokių kaip svorio, artritas, erekcijos sutrikimų, vėžio, didelis cholesterolio kiekis, detoksikacijos, kaip taip pat pagerinti bendrą sveikatos būklę. Tai yra geras šaltinis ląstelienos, sveikų riebalų ir antioksidantų. Jie yra parduodami šaldytų Plaušienos, sulčių, kapsulės ir miltelių pavidalo ir yra giriamas kaip efektyviausiu dietos papildas.

9abdominal exercise adult sportininkas  Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip tai veikia, kur pirkti

Kur Acai uogų atėjai?

Acai uogų auga ant acai palmių; tai senovės vaisių, kad yra nustatyta, Centrinėje Amerikoje ir Pietų Amerikoje. Taip pat galima rasti tokiose šalyse kaip Brazilija ir Belizo. Jis turi vieną sėklą ir turi charakteringą violetinė juodos spalvos. Vaisius reikia drėgną aplinką, pavyzdžiui, pelkių klestėti. Tūkstančius metų, Amazonija buvo growingAcai Uoga.

Kokie yra jos galimo Sveikata Privalumai?

Pasak tyrimų, Acai uogų yra daug antocianinų, kurie yra augalų antioksidantas, turi galimybę sumažinti cholesterolio lygį kraujyje forma. Kadangi tai yra supermaistu ji gali padėti numesti ir išlaikyti svorį. Šiuolaikinės grožio produktų naudojimo acai aliejus, nes jame yra antioksidantų, kurie gali suteikti sveiką švytėjimą odai. Tai optimalus išlaikyti virškinimo sistemą švarus; ši uoga yra galingas detoksikacijos pajėgumus ir yra tradicinis šaltinis ląstelienos. Acai taip pat turi daug Ellagic rūgšties ir vitamino C, kad slopinti vėžio augimą. Tyrimas rodo, kad polifenoliniai junginiai, išgauti iš acai sunaikinti vėžinių ląstelių proliferacijos nuo 56 iki 86%.

>>>>  ReAction - kaina, kur pirkti, kaip jis veikia

Kas yra negatyvai ir šalutinis poveikis Acai Berry?

bckit bech coupe 1 Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip tai veikia, kur pirkti Turėtumėte vengti šį vaisių, jei esate jautrus Acai arba žiedadulkes allergies.Acai Uoga gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį, pavyzdžiui, viduriavimas, nedarbingumo jausmas, galvos skausmai, skrandžio skausmas, taip pat alerginė reakcija s.

perteklius nieko sukelia šalutinį poveikį, turite imtis acai uogų saikingai išvengti šių šalutinių poveikių.

rekomenduojamomis dozėmis ir laiką Acai Berry

Keletas dozuotos formos yra, pavyzdžiui, miltelių, sulčių, kapsulių, kremų, losjonų ir skysčių. Kapsulėje dozavimo rekomendacijas paprastai yra 1000 mg vieną arba du kartus per dieną su maistu.

40active adult beach  Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip tai veikia, kur pirkti

Acai sultys gali būti du kartus per parą, vieną kartą, kai jums pabusti ir vieną kartą prieš miegą, apie 2 uncijų per dieną.

Acai Berry papildai

Yra daug produktų į rinką, kad nustatoma, kad yra acai uogų, kad suteikia jums su kapsule, su 1500 mg gryno temperatūroje džiovintos Acai milteliai.

Acai uogų Sąveika

bckground cib ciber 1 Acai Berry   kaina, kur pirkti, kaip tai veikia, kur pirkti Peržiūrėkite Acai Berry papildas pasikonsultavusi su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Jis gali bendrauti su painkilling narkotikų įskaitant NVNU (nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo), pvz Aleve ar ibuprofeno.

Išvada AcaiBerry

Acai uogos suteikia antioksidantų ir kitų svarbių maistinių medžiagų, kurios yra labai svarbus jūsų sveikatai. Acai gali būti vartojamos žalios, gėrimuose, kaip antai sulčių, tablečių formos, energetinių gėrimų ir kokteilius. Teiraukitės savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas prieš pradėdami vartoti acai papildyti, jei jau vartojate tam tikrų kitų vaistų.

Susijusios Žinutės

  • Jei aš paklausiau, ką jūsų mėgstamiausia daržovė buvo, jūs beveik neabejotinai nebūtų atsakyti “burokėliai.” Net jei aš paklausiau … Skaityti daugiau
  • Jei buvo paprašyti man klausimą “Kaip Epimedium ekstraktas padeda vyrams, turintiems erekcijos disfunkcija?” Aš turėčiau atsakyti … Skaityti daugiau
  • Chlorogenic rūgštis (CGA) Populiarumas ir UsesThere keletas vienetų pardavimo, kad teiginys “žalios kavos ekstraktas”, … Skaityti daugiau
Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 156 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.