Automobilių Supirkimas Be Dokumentų: Svarbiausi Dalykai, Kuriuos Turite Žinoti

Norint parduoti savo automobilį, nesvarbu ar jis naujas, ar senas, ar dar važiuojantis, ar jau nebe, visada reikia turėti automobilio dokumentus. Tačiau gyvenime nutinka įvairių situacijų, pvz., kai netyčia pametame automobilio dokumentus. Tada kyla klausimas, ar galima parduoti tokius automobilius ir kas juos gali nupirkti. Ką reikia žinoti, norint parduoti automobilį be dokumentų?

Automobilių pardavimo be dokumentų priežastys:

Dažniausios priežastys, kodėl žmonės nori parduoti automobilį be dokumentų, yra tokios:

  • Automobilis yra labai senas ir greičiausiai savininkas neranda jo dokumentų;
  • Savininkas pametė automobilio dokumentus;
  • Automobilis yra galimai vogtas;
  • Savininkas nori automobilį priduoti į metalo laužo supirktuvę ir nesitiki jokio atlygio;
  • Savininkas nori itin greitai parduoti automobilį be dokumentų tvarkymo.

Ką reikia žinoti, norint parduoti automobilį be dokumentų:

Apskritai turite žinoti, kad automobilių supirkimas yra tokia paslauga, kuriai reikalingas tvarkingas dokumentų sutvarkymas. Visos automobilių supirkimo paslaugą teikiančios įmonės konsultacijos metu nurodo kokius dokumentus reikia pateikti norint pasinaudoti šia paslauga. Kadangi automobilio pirkimas be dokumentų, galimos automobilio vagystės atveju, gali būti rizikingas, tokia paslauga naudotis ir ją teikti supirkimo įmonėms nerekomenduojama. Norint parduoti automobilį turite tinkamai sutvarkyti dokumentus VĮ “Regitroje”, kurioje turite pateikti užpildytą automobilio pirkimo – pardavimo sutartį. Joje turi būti nurodytas automobilio pirkėjo asmens kodas, vardas, pavardė ir parašas, taip pat data, laikas, vieta ir automobilio duomenys, todėl greičiausiai bus sunku parduoti automobilį be dokumentų.

Automobilio be dokumentų pardavimas:

Visgi, automobilių supirkimo rinkoje automobilių be dokumentų supirkimo paslauga egzistuoja. Atsiranda žmonių, kurie nori itin greitai ir be jokių papildomų procedūrų parduoti savo automobilį. Tiesiog tokie žmonės neturi jokių blogų ketinimų, o tik nori parduoti automobilį be jokio biurokratinio dokumentų tvarkymo, kuris užima daug laiko. Jei norite kuo sklandesnio ir aiškesnio sandorio su automobilių supirkėjais, neturėtumėte stengtis parduoti automobilio be dokumentų. Tiek supirkėjai, tiek automobilį parduodantys žmonės nori išvengti bet kokių klaidų, todėl turite stengtis pateikti visą reikalingą informaciją. Būna atvejų, kai automobilį be dokumentų nori parduoti automobilių vagys, todėl automobilių supirkėjai, norėdami apsisaugoti nuo tokių situacijų, prašo pateikti dokumentus. Taigi, prieš parduodami automobilį, turite žinoti, kad automobilio pardavimas be dokumentų yra visiškai nerekomenduojamas, nes tokiu atveju galite turėti daug daugiau žalos, nei naudos.