Bustelle – Lietuva, vaistinė, kur pirkti, kaip tai veikia?

masinė kultūra yra ne itin nerimauti galvoti apie moterų grožį. Tai paprasta: didelė krūtinė – kas de Svarbiausia moteriai. Mes neisiu į diskusiją apie moterų grožio ir primityvumas šio požiūrio įvairovės. Galų gale, yra grynai asmeninis reikalas. Ir jei ji nusprendžia padidinti savo krūtinę yra jos teisė. Bet tai galima pasiekti panašų tikslą be operacijos, naudojant kremą apsis?

Svaiginimas reklaminiai šūkiai Bustelle

Tai tiesiog nuostabus pradžia: “! Rekomenduojama NTN, STS ir Pirmasis kanalas”

iš karto aišku, kad tikslinę auditoriją, kuris yra skirtas tai lygį. “televizija yra labai rekomenduojama!” Em> – šis argumentas negali ginčytis. Tai ne koks nors moksliniai tyrimai ir klinikiniai duomenys, o televizija!

Žinoma, šis teiginys nepagrįstas. Taigi situacija yra dvejopas: viena vertus, aš suprantu, kad šios rekomendacijos nėra, ir, kita vertus, ji yra kvaila, kad jį įrodyti. Nes net jei šie kanalai iš tikrųjų , rekomenduojama, kad kremas, ji neturi liudyti jo naudai.

Darbo poilsio ne mažiau puikūs: “Padaryti krūties pasididžiavimo reikalas!” Em> – tiesiog puiku. Kaip jūs galite didžiuotis kažkieno pasiekimus?

Jei krūties yra gera pradžių, tai todėl, kad genetikos. Jei krūtys tampa atrodyti nuostabi po kremo, tai todėl, kad iš gamintojų. Bet biustas savininkas didžiuotis? Apskritai, pasiekimas yra diskutuotinas.

Bustelle atnaujina ląsteles

Tada taip bandoma pridėti “mokslo” šiek tiek. Tarp kitų pažadų, mes sužinome, kad Bustelle “sukelia krūties ląstelių atnaujinimą” .

Svarbus pranešimas rinkodaros Bustelle: atsinaujinimo ląstelių mūsų kūno paleisti be jų procesas. Taigi odos ląstelės yra visiškai atnaujintas maždaug 2-3 savaites. Ir kremas nuo šių procesų neturi jokio poveikio.

Visi aukščiau sukuria įspūdį, kad jų klientai šiek tiek mažesnių nei Sparrow grietinėlės Apsis įsitikinkite, kad IQ pardavėjų. Ir jie unquestioningly tiki televizorių ir gali apsvarstyti didelė krūtinė savo asmeniniu pasiekimu.

, nes tai padidina krūtinę?

Šis aprašymas atskleidžia veiksmų grietinėlės krūtys principą. Pasirodo, kad paslaptis yra phytoestrogen -. “veiksmingos analogas moteriškų lytinių hormonų”

Iš pirmo žvilgsnio, viskas gerai. Estrogenai iš tikrųjų skatina pieno liaukų vystymąsi – Įrodymų yra natūralus analogas augalinės kilmės ir visi, apvyniokite! Bet tai tik iš pirmo žvilgsnio.

Iš tiesų, niekas nedidina krūtinės, tiesiog pumpuoja organizmą estrogenų. Tai lems hormoninių sutrikimų ir baisių šalutinių poveikių -. Pavyzdžiui, bus padidinti piktybinių navikų riziką

Gamintojai kremai krūties teigia, kad jie rado puikų sprendimą. Tai fitoestrogenų – tai tarsi estrogenų, natūralus ir saugus. Fitoestrogenų randama obuolių ir kviečių, morkų ir sojų alumi ir daugeliu iš šių kremų krūtys.

Kodėl phytoestrogen padidina krūtinę

Pirmas . Kaip trina phytoestrogen ant odos gali sukelti organizmui padidinti pieno liaukų augimą? Net jei fitoestrogenų gali padidinti krūties (nors tai nėra), kremas turėtų valgyti pusryčiai, o ne grotelės jiems savo biustą.

Antrojo . Citata Vikipedija:

 • “Šiuo metu įrodyta, kad šios baimės, kurios yra susijusios su hipoteze, kad fitoestrogenų gali turėti keletą šių estrogenų savybes arba būti moduliatoriai estrogenų receptorių į žmogaus kūną, yra nepagrįsti”.
 • Tokia išvada daroma remiantis klinikinių tyrimų, stromos ir Busino, kuri buvo atlikta 200Bustelle ir Bustelle999 pagrindu.

  Moralas: fitoestrogeno yra ne tas pats, kaip estrogenų. Tai neturi įtakos plėtrą pieno liaukų. Ir jei staiga pradėjo įtaką, tai būtų pokyčių hormonų lygis kūno įrodymų. Ir tai žada daug sveikatos problemų.

  Nekilnojamasis atsiliepimai apie cream Bustelle

  Pasirodo, nuo Atsižvelgiant į mokslo kremas su fitoestrogenų krūties nedidės taško. Teorija yra patvirtinta praktiškai. Nuomones realių žmonių Usovice

  Neapsunkinti atsiliepimus yra paprasta: kremas yra nenaudingas – tai bendra sukčiai. 3 apdovanojimų, tikriausiai paliktas pardavėjų lėšų, bendras vaizdas neturi įtakos. Vidutinis įvertinimas Bustelle.94 rezultatas kalba pats už save.

  Tarp privalumų kartais minimas drėkinamąjį poveikį. Bet tai tikrai ne rezultatas, tikiuosi, perkant kremas krūtys.

  santrauka Bustelle

  kremas krūtų didinimo APSIS – nereikalingas įrankis. Daugelis Skelbimai disertacija juokinga: phytoestrogen padidina krūtinę. Jis negali paveikti organizmą iš esmės, jei jūs jį taikyti ant odos, o ne suvartotas žodžiu.

  patenkintas svetainėje “Ottovich”, kur galima pamatyti realių vartotojų balus. Jie patvirtina, kad apsis -. Reguliariai drėkintuvai, kuris parduodamas pagal lėšų krūtų padidinimo vaizdu

About Dora Stankevičiūtė 156 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.