Dynamite – aktyvatorius įkandimo, nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

Dynamite galingą aktyvatorius kramtymas, todėl patraukti žvejybos Dynamite, o ne bijoti baudų ir rybinspektora. Galų gale, tai yra Italijos pagamintas produktas nuo feromonų pagrindu, dešiniuoju užima vieną iš pirmaujančių vietų tarp kantais.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Žvejyba su dinamito aktyvatoriaus kramtymas EFFECT prisideda prie proceso jaudulį ir malonumą lauko entuziastai.

kūrimo Dynamite

Istorija

Iš puikų darbą pagrindas yra biologiškai aktyvių medžiagų – feromonai, kuri yra Kiekvienai gyvo organizmo. Nors tai veikia visus jūrų ir upių gyventojų tipus. Gerina medžiagų apykaitą, žuvis jaučiasi stiprus alkio, rinkti pulkuose, eikite į savo kablio ar suvilioti.
Ši medžiaga buvo susintetintas Italijos mokslininkų 2011 m vadovavo dr Andy Moore plėtrą. Cheminis junginys sudėtis ir savybės, suderinamas su gamtinių atitikmens.

ppe gdget iphone1 1 Dynamite   aktyvatorius įkandimo,
nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta? Tada su susintetintas naudojant cheminę medžiagą buvo pradėtas iš jauką gamybą pagal pavadinimą Dynamite. Remiantis susintetintų feromonų, koncentruotos eterinio aliejaus. Kiekviena metalizuotas maišelis yra 5 ml, kiekviena pakuotė yra 5 paketus.

Mūsų žmonės išeikvoja klastotės rūpi klausimas. Toks stiprus įtaka žuvų Dynamite – apgaulė ar ne? Žvejų, kurie naudojami šio aktyvatoriaus, atsakys unikaliai. Svaiginimas darbai remiasi feromonų, kurie priversti žuvis aktyviai maitinti, ir surinkti didelius mokyklose veiksmų.

Iš jauką sudėtis Dinamitas

aktyvatorius kompozicija yra subalansuotas ir ji apima šias medžiagas:

  • rišiklis yra žuvų miltų naudojimo;
  • duoti kvapą ir skonį, visi konditerijos priedų rūšis;
  • skirtingi eteriniai aliejai suvilioti grobį
  • ir, žinoma, feromonai, veikiantis žuvų kaip valerijonas katėms.

kiekvieno komponento ir veiksmų skysčio pusiausvyra – šiuo atveju kiekvieno išleidimo žvejybos sėkmė. Tokie savybės leidžia suvilioti žuvį iš toli toli vietose. Ėjimas iš visų veiksmų Medžiagos svetainių, ji skuba į masalas. Nepamirškite, kad masalą su jauką, sėkmingas žvejybos jus saugiai.

>>>>  MagnuFuel - kaina, nuomonės, kur pirkti, originalus, kodėl jūs turėtumėte jį pirkti

Kaip naudotis aktyvatorius įkandimo Dynamite

POVEIKIS Dinamitas žvejyba, naudoti visur ir visada. Tačiau yra keletas subtilybių, kad jums reikia žinoti.

ppe rotherpy rt1 Dynamite   aktyvatorius įkandimo,
nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta? Saugokitės klastotės, atminkite, kad tai pritraukimo gaminamas tik skystas 5 pakuočių iš metalizuotos pakuotės. Įtraukti į galutinio mišinio, laikykitės dalį. Vienas paketėlis, praskiestas gatavo masalas, svoris 2 kg, ne daugiau kaip 2,5 kg. masalas galite naudoti savo, parduotuvėje nusipirko preparatus.

Dabar vyksta žvejyba, jūs imtis sausą mišinį su aktyvatoriumi. Ant tvenkinio ir skiesti su upės vandeniu ir suvilioti vietą.

šaltojo sezono, galite kreiptis į masalą grynas sudrėkinti masalas ar masalą. Norėdami tai padaryti, praskiesti 200 ml vandens iš rezervuaro paketėlį. Šiuo metu žuvis myli gyvūnų masalą ir masalas, todėl naudojant šį metodą, jūsų bakas bus pilnas žuvų. Svarbiausia -. Nereikia apversti stiklinę ir užpilkite mišinį, šiuo atveju, jie neima

Kada, kur ir kas žvejoti Dynamite

traukiantis, su šios medžiagos Pagalba gali būti beveik bet žuvis bet kokį vandens telkinį. Tai gali būti jūra, upė, ežeras – visur jums bus sėkminga ir prestižinį trofėjų. Nepriklauso nuo Predator ar taikūs žuvis visada rasite savo kabliuką ar tee.

Svarbu apžvelgti jauką, vyksta prie upės su stipriu srovės. Šiuo atveju vienas paketas nėra pakankamai. Norėdami išsaugoti šiuo atveju, tai geriau padaryti masalą su smulkių maišelių pagalba, šis metodas leis jums greitai išvalyti masalas. Galima naudoti sudrėkinimą masalo arba jaukų metodą.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

stovinčio vandens ar tvenkiniuose su lėtai einamajam vartojimui yra mažas. Turėkite omenyje, apie tinkamai įdiegti papildomų maisto produktų. Tačiau bet kuriuo atveju, vienas paketėlis yra pakankamai 5 -. 7 sėkmingo žvejybos vistiek

>>>>  FungaFix - oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

sudarymo pagrindiniai punktai

Ėjimas žvejyba, būtinai imtis dinamito maišelį.

Kad suvilioti, saugoti bet kokios medžiagos proporcijas. Atminkite – priėmimo nepakanka suma, jums nebus suvilioti žuvį sau, ir todėl pernelyg daug -. Pasportuoti žuvis, bet ne atkreipti dėmesį į savo kablio

Saugokitės klastotės, atminkite, kad pritraukimo gaminamas tik skystu pavidalu, paketą 5 maišus. Pirkti kokybišką produktą iš patikimų pardavėjų, sėkmingą žvejybą jums bus suteikta.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

& nbsp;

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 156 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.