Electricity Saving Box – kaina, kur pirkti, nuomonės

Elektros taupymo dėžutė – mažas prietaisas, galintis (pagal pardavėjų ir reklama), siekiant sumažinti energijos sąskaitas nuo 5 iki 60%. Iš jo veiksmų pirkėjo principo paaiškinimas yra toli nuo elektros atrodo gana įtikinamai. Tačiau mūsų žmogus nėra toks naivus, kaip prieš 20 metų. Jis stebisi: Elektros taupymo dėžutė yra skyrybų ar tiesa

.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

reklaminės medžiagos ir instrukcijų elektros energijos taupymo Box apibūdina prietaiso ir metodų naudojimo mechanizmą. Net ten galite rasti efektyvumo lentelę, nurodant, kokiais atvejais tai yra efektyviausias ir kur jis negali būti naudojamas. Stiprus argumentas pardavėjų yra, kad elektros taupymo Box sertifikato Europa, Kazachstanas, Ukraina ir Turkija. Kas gali būti skyrybų, jei sertifikatai?

Atkreipkite dėmesį, kad elektros energijos taupymas langelis yra tik vienas iš “ekonomiškai elektros” markių prieinama rinkoje. Į tą pačią kategoriją EkoEnerji (Turkija), SmartBoy, Elektros energija Elektros Saver “, Econometr”. Kaip taisyklė, kilmės šalis yra Kinija. Vienija šie įrenginiai teigė veikimo ir efektyvumo principą. Pats jų ir perjungimo grandinė:. Lygiagrečiai su apkrova, po to, kai skaitiklio, bet taip arti, kaip galima jam

EkoEnerji, 25 W

dut coe up coor1 1 Electricity Saving Box   kaina, kur pirkti, nuomonės Dėmesingas asmuo pastebėsite elektros taupymo langelį ir jo analogai yra dar vienas bendras klausimas: gamintojas teigia, kad energijos taupymas gali būti vertinamas tik svetaines su dideliais indukcinių apkrovų. Ir šis teiginys yra tiesa.

Pirmieji požymiai, kad elektros energijos taupymo Box efektyvumas yra toli nuo tiesos

Elektros taupymo daugelį metų yra pasaulinė tendencija. Tarptautiniai korporacijos stengiasi padaryti vartojančių energijos įtaisai kuo pigiau. Šiuo klausimu yra specializuotos laboratorijos. Ir kiekvienas sprendimas į energijos taupymo srityje sparčiai plinta tarp gamintojų ir atrodo produktuose ženklų. Iš čia kyla pagrįstas klausimas: kodėl mes nematome analogų Elektros taupymo dėžutę Philips, Samsung ar LG

>>>>  VaricoSocks - Kojinės, kaip jį naudoti? kur jį pirkti, vaistinė, kaina

?

“Ekonomiškas” pardavė per išskirtinius platintojus. Tuo pačiu metu, gerai žinomų gamintojų elektros inžinerijos nori dirbti per regioninius biurus. Taigi jie turi tiesioginę prieigą prie pardavėjų ir pagrindinių vartotojų, gali suteikti jiems informacinę, mokslo, inžinerijos ir techninę paramą. Kodėl gamintojas elektros taupymo Box nenaudoja šią veiksmingą schemą?

Elektros taupymo langelis

Trečiasis punktas yra įvertinti veiksmingumą elektros taupymo Box paprastai yra pagaminti remiantis dabartinės kaitos grandinė pagrindu (ne prietaisas su juo). Bet specialistas jums pasakys, kad visos srovės sumažinimas tinkle vis dar nerodo aiškiai sumažinti energijos suvartojimą. Kodėl gi ne paleisti tiesiogiai matuoti suvartotą elektros energiją arba aktyviosios galios? Nenaudokite toks keblus metodas įvertina energijos taupymą naudojant elektros energijos taupymo Box skyrybų potencialių pirkėjų.

Jei šio principo paaiškinimai “ekonomiškai” eiti toliau “know-how” ir “Nežinomas efektas”, mes kalbame apie reaktyviosios energijos transformacijos (jis neturi įtakos prekystalio pagreitį) veikliųjų. Aktyvus energijos, priešingai nei reaktyviosios, gali būti naudojamas transformuoti į kitas energijos formas, kad yra ne iš bet kokio vartotojų prietaiso darbui. Tačiau bet koks fizikas jums pasakys, kad reaktyvioji energija gali būti išleista tik nuo elektromagnetinių laukų indukcinių pajėgumų kūrimo (pavyzdžiui, į variklių apvijų). Kitų rūšių energijos paversti tai nėra neįmanoma. Yra ir kitų paaiškinimų fantastikos, kuri lengvai praryti pirkėjų, norintiems sumažinti elektros sąskaitą.

įrodymas skyrybų, Elektros taupymo langelis

dut fhion fun1 Electricity Saving Box   kaina, kur pirkti, nuomonės Elektros schema prietaiso yra geriausias įrodymas, kad tiesa-in-reklamos “ekonomiškai”. Dėl to, dauguma jų schemos neradau. Malonus išimtis Elektros taupymo dėžutė. Jei norite prie interneto galite rasti savo koncepciją:

Ir ką mes matome? Tai labiausiai paplitusi filtras-prietaisas iš dviejų kondensatorių su elementarių lygintuvo. Per brošiūros aš rasiu, kad į prietaisą taip pat yra aukštųjų harmonikų šaltinis, tačiau šioje schemoje jis neaptinkamas. Atrodo, kad visas dizainas yra skirtas maitinti du šviesos diodus, kurie apšvies svarstyklių kūno – a. Mini šviesų rūšiavimo

>>>>  Silane Guard - skysto stiklo, kaina, oficiali svetainė, kur galima nusipirkti, originalus, nuomonės,

Tik sąlyginai naudingas dalykas jame yra kondensatorius, kad yra lygiagrečiai su tinklu. Su tinkamai parinkti šio kondensatoriaus savybes jis sukels varikliai (skalbimo mašina, šaldytuvas, ventiliatorius ir tt), suvartoja labiausiai reaktyviąją energiją efektyviau sukurti magnetinį lauką. Tai bus atleisti vietinį tinklą.

BET: elektros energijos vartojimas matavimo nereaguoja į reaktyviosios galios. Jie yra “kietas” proporcingai iš vienintelės veikliosios energijos suvartojimas, kuris yra elektra taupymo Box jokiu būdu negali turėti įtakos.

teorija, teorija, bet ne eksperimentas parodymus ne visi atrodo protinga. Eksperimentui, nereikia hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas, elektroniniu mikroskopu ar kažkas sudėtinga. Aš prijungtas įvairius įrenginius prie tinklo ir matuojamas energijos suvartojimą naudojant vatmetro su ir be lygiagretaus veikimo “elektrisiti seyving dėžutė”. Tada rado tarp energijos suvartojimo skirtumas su ir be “ekonomikos”. Ties įėjimo įtampa buvo 230 voltų.

  • kaitinimo lempa 60 W – skirtumas po + 8,2% nuo metų pradžios
  • elektrinis šildytuvas 1000 W – skirtumas +0,3%
  • fluorescencinė lempa 11 W – skirtumas 18,3 proc
  • Electroporator 1100 vatų – iš -3,3% skirtumas

Taigi, daugeliu atvejų, energijos suvartojimas įjungus elektros taupymo Box padidėjo. Tačiau vienu atveju, kai naudojant įrenginį su galingu varikliu, mačiau tiek sutaupyti. Tikėtina paaiškinimas šio ekonomikos aš pirmiau cituotą pobūdžio – efektyvesnis variklis sunaudoja reaktyviąją energiją, tačiau srauto matuoklis nelaikomas

.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Jei norite, galite pabandyti patvirtinti šią išvadą savarankiškai. Bet aš niekada išvyko į didelio masto eksperimentą dėl didelio kiekio matavimus ir galingas pakankamai ilgai streso mano namų tinklo poreikį. Aš jau žinau, kad jei didelis skirtumas ir bus rodomas, jis nenaudos elektros energijos taupymo Box. Šiuolaikinės metrų elektros, kad GOST R 52322 2005, neturėtų būti jautrūs tokio “Elektros taupymo Box”.

>>>>  Spartagen + -opinions, komentarai, kaina,

Platintojai daugelio modelių “ekonomiškai galia” reikalauti, kad padidinti energijos efektyvumą įrenginiuose dėl kartos aukštesnių harmonikų. Kaip fizika mums sako, aukštojo harmonikos ne tik sumažinti variklio ir daugelio kitų prietaisų efektyvumą, bet ir gerokai padidinti energijos nuostolius magnetinių šerdžių. Tai bus ypač pastebimas ant liuminescencinių lempų pavyzdyje.

Teoriškai, šie įtaisai gali būti net sukelti greitą nesėkmę energiją taupančias lempas. Kylančių iš aukštos harmonikos vietos rezonuoja kartos yra pavojinga dujų išlydžio šviesos šaltiniai, tačiau gali sukelti lūžimo bei kitus prietaisus. Ypač didelė rizika pastarasis buvo “secretariatului” ir mažos apkrovos tinkle.

Taigi, tam tikromis aplinkybėmis kompensacinis talpa “elektroperedacha” iš tiesų gali sumažinti energijos suvartojimą. Tačiau, pirma, taupymo efektas yra negausios, ir, antra, laidų schema yra tai, kad laimi elektros energijos tiekėją, bet ne vartotojui. Ir paskutinis yra skaudus. Nekilnojamasis naudos iš elektros energijos taupymo Box gauti tik pardavėjų. Jie perka tai “naujovišką” įrenginį Kinijoje už $ 4 už vienetą, ir pardavė nelaimingas piliečius dešimt kartų brangiau.

Ar yra alternatyva elektros taupymo Box?

Ar, ir tai yra gerai žinomas jums. Laikykis taupymo elektros energijos taisyklių:

  1. Atjunkite nenaudojamus prietaisus. Visada atminkite, kad šūkis “Leaving išjungti šviesą!” Ilgas nelaikome prietaisai budėjimo režimu. Jei neturite reikės į kitą pusvalandį, ištraukite juos iš tinklo. Spausdintuvas, mikrobangų krosnelė, kompiuteris, ir tt budėjimo režimu, taip pat suvartoja elektros energijos, nors daug mažesnių skaičių.
  2. Pirkdami Nauja elektros prietaisai atkreipti dėmesį į jų energijos vartojimo efektyvumą. Jis žymimas iš anglų abėcėlės raidėmis. Kas yra šis laiškas arčiau abėcėlės pradžios ar daugiau yra raidės “A” ir po jų privalumus, tuo geriau.
  3. Jei naudojate elektrą šildymui (arba vėsinimui) savo namuose, rūpintis garso izoliacijos duris ir langus. Pastaba galimus šaltinius nuostolius šilumos iš buto ar namo.

Iš energijos sąnaudų jūsų rankose sumažinti, o ne gauti supainiojo skyrybų pardavėjų Elektros taupymo Box.

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 156 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.