Šiuolaikiniai Paveikslai TOP 10

2022 m. meno tendencijų prognozės rodo norą pasinerti į ramybę, kūrybiškumą ir nostalgiją šiais nuolatinio netikrumo laikais. Pasak mados ir dizaino ekspertų, menas ir toliau yra didžiulis įkvėpimo šaltinis saviraiškai mūsų namuose. Nuo pabėgimo į fantazijų pasaulį iki pasinėrimo į detalius piešinius – tai yra meno tendencijos, kurios turėtų būti vaizduojamos šiuolaikiniuose paveiksluose. Apžvelkime, kokios šiuolaikinių paveikslų temos yra madingos.

Šiuolaikinių paveikslų temos:

1. Vietinių genčių menas:

Nuostabūs čiabuvių meno kūriniai – viena madingiausių šiuolaikinių paveikslų temų. Vietinių genčių menas buvo didelė tendencija 2021 m. ir neabejotina, kad ji tęsis ir 2022 m., o kolekcininkai visame pasaulyje renka šiuos kūrinius, kad papildytų savo kolekcijas. Paveikslai su įvairiais vietinių genčių raštais ir simbolika ypač tinka pagal modernų stilių įrengtiems namams.

2. Pastelinės spalvos:

Tamsiai rožinės, šviesiai mėlynos, smėlio, koralinės spalvos – visos šios spalvos pastaraisiais metais iš esmės sugrįžo į meno pasaulį. Taigi, nenuostabu, kad šių atspalvių meno kūriniai, ir visai nesvarbu, kokios temos jie būtų, vėl populiarėja. Nesvarbu, ar tai abstraktus menas, peizažai ar įrėminti fotografijos atspaudai, jei jie pasižymi pastelinėmis spalvomis, jie yra madingi. Jie puikiai atrodo kartu su natūralia austa tekstūra ir akmens paviršiais.

3. Vietinė flora ir fauna:

Labai smagu matyti, kad flora ir fauna ant mūsų sienų sulaukia tokio dėmesio, kokio ji nusipelnė. Meno kūriniai, kuriuose vaizduojama gamta, vietiniai augalai ir gyvūnai, pvz., Australijos flora ir fauna, 2022 m. tebėra didelė tendencija, o eukaliptai – tiek vaizdais, tiek spalvomis – ypač populiarūs.

4. Žydinčios gėlės:

Nesvarbu, ar nuotraukos, ar paveikslai, didelių žydinčių gėlių atvaizdai tebėra populiari meno kūrinių tendencija. Tokie meno kūriniai ypač gerai atrodo, kai yra išdėstyti paprastai dekoruoto kambario centre. Jei ieškote išskirtinio miegamojo elemento, gėlių raštai puikiai atrodo virš lovos.

5. Vietovių pavadinimų plakatai:

Vietovių pavadinimų paveikslai – plakatai, o ypač vintažinės išvaizdos, yra didelė 2022 m. tendencija meno kūriniuose. Jie puikiai atrodo, kai yra įrėminti į didelį rėmą ir pakabinti gyvenamosiose patalpose ar virtuvėse. Pasirinkite savo mėgstamą vietą ir išpildykite šią meno tendenciją savo namuose.

6. Įkvėpimas:

Pripažinkime, 2021-ieji buvo sunkūs, todėl nenuostabu, kad 2022 m. „įkvėpimo menas“ tęsis kaip didelė tendencija meno srityje. Nežinote, kas tai yra? Iš esmės tai viskas, kas sukelia džiaugsmą arba įkvepia jus gyventi geriausią gyvenimą. Pagalvokite apie įrėmintas įkvepiančias citatas arba saulėtekių ar saulėlydžių paveikslus – viską, kas daro jus laimingus.

7. Palm Springs’o vaizdai:

Palm Springs’o estetika ir toliau yra pagrindinė 2022 m. tendencija meno kūriniuose, o tai atspindintys meno kūriniai – vis dar populiarūs tarp kolekcionierių. Kalbame apie įrėmintas kaktusų nuotraukas arba vaizdus, ​​kuriuose užfiksuoti vidurio amžiaus namai Palm Springso rajone ir aplink jį.

8. Figūrinė tapyba:

Dar viena itin populiari paveikslų tema – dėmesio sutelkiamas į kūną. 2022-ieji yra figūrinės tapybos atgimimo metai, kylantys iš poreikio atpažinti žmones, ženklus ar situacijas, išpūstas šio po pandeminio laiko. Didėjantis šios tendencijos vystymasis gali reikšti, kad vėl dėmesys sutelkiamas į išgyventą kūnų patirtį, atsirandančią dėl pandemijos. Taip pat tai yra atsakomasis žingsnis į tarptautinius protestus bei diskursą apie policijos žiaurumą ir institucinį rasizmą.

9. Neonas namuose:

Kai galvojate apie neoną, tikriausiai galvojate apie Vegaso juostą arba Times Square aikštę, o ne apie savo miegamąjį ir svetainę. Tačiau menininkai pastaruosius kelerius metus skatina ryškių neoninių meno kūrinių tendenciją. Dabar ši tendencija iš galerijos persikelia ant mūsų namų sienų, nes neoniniai meno kūriniai tampa viena iš pagrindinių paveikslų tendencijų.

10. Memfio atgimimas:

Greta neoninės tendencijos yra dar viena drąsi ir ryški tendencija – Memfio meno atgimimas. Šis spalvingas geometrinis meno stilius pirmą kartą buvo pastebėtas devintajame dešimtmetyje, bet grįžta į meną, interjerą ir madą. Ryškios spalvos, geometrinės formos, ryškūs kontūrai ir raštai – šiuolaikinių paveikslų viena iš pagrindinių temų.