Smartwatch V8 – laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Smartwatch V8 - laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina
Smartwatch V8 - laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Norėdami pirkti smart žiūrėti ne į artimiausią parduotuvę duonos

1 Smartwatch V8  laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

eiti, ir todėl tai yra labai svarbu suprasti, kuri protingas laikrodis geriausia pirkti, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį pirkti aukštos kokybės ir funkcinis, bet tuo pačiu laikas, o ne fenomenaliai brangūs kopijos.

Tai aišku, kad mokytis be išimties, visas funkcijas ir galimybes populiariausių išmaniųjų laikrodžių neįmanoma.

Geros naujienos yra tai, jūs neturite padaryti, nes dabar mes pristatysime Jūsų dėmesiui A SmartWatch 2019, kurioje mes įtraukiami tik geriausi laikrodžiai, o tiesiog gerų mes palikome dėmesį į reitingą reitingą.

Ar būtina sutelkti perkant išmanusis už tokią kainą? Taip ir ne. Taip, nes tai dalykėlių natūra yra labai brangus, ir pažangiausias modelis galite tai banalu nepakanka Finansai, tačiau ne, kaip kaina nėra lemiamas veiksnys pasirinkimas.

Laikrodžiai gali kainuoti beveik $ 1000, tačiau funkcionalumas ir galimybės suteikti modelių daugiau pigių segmentą. Taip pat atminkite, kad jūs norite matyti šį įtaisą, visiškai ne nepermokėtų nereikalingų funkcijų.

Kaip pasirinkti išmanųjį laikrodį? H1>

turėčiau pasakyti iš išmaniųjų laikrodžių pasirinkimas yra labai sudėtingas uždavinys, ypač jeigu jums pasirinkti šią mini programą pirmą kartą. Jie nori pirkti brangiausią laikrodį parodyti priešais draugais, kiti suteikia protingas laikrodis visais atžvilgiais, o dar kiti nori pirkti smart laikrodžiai sportui, nes išlaikyti sveiką gyvenimo būdą jiems virš visa kita.

Kas ieškoti perkant išmanųjį laikrodį?

Medžiaga, iš kurios pagamintas korpusą. Dauguma žemos klasės modeliai šių dalykėlių 90% atvejų turi plastmasinį korpusą, ypač išmaniųjų laikrodžių sporto veiklai. Metalas yra dar vienas populiarus medžiagą, skirtą kūno gamybai, tačiau labiausiai brangūs laikrodžiai turi keraminį bylą.

Jei nuspręsite pirkti išmanųjį laikrodį su keramikos atveju, būti pasirengę mokėti jiems daug pinigų.

Forma . Tai gali būti kvadratinės, apvalios arba stačiakampio formos. Kai išmaniųjų laikrodžių ir visi gali būti lengvai supainiotas su rankiniu analogas, bet tai tik iš pirmo žvilgsnio, nes funkcionalumas ir bruožai vėliau neproporcingai mažesnis.

Forma vaidina absoliučiai jokio vaidmens, kaip pažangi bus šie dalykėliai ir čia jums geriau naršyti savo pageidavimus.

Dizainas

. Atrodytų, kad dizainas, taip pat nėra pats svarbiausias veiksnys pasirinkimo, bet tai ne. Skirtingai nuo analoginių laikrodžiai, smart laikrodžiai yra esminis atributas stiliaus, pavyzdžiui, diržo arba kaklaraiščio.

Jeigu ankstesnis gamintojai išmaniųjų valandų bando atkreipti dėmesį į pagerinti fitneso dalykėlių funkcionalumą, bet dabar jie suprato, kad dizainas vaidina ypatingą vaidmenį laikrodis taps populiarus tarp pirkėjų ar ne. Štai kodėl dabar net biudžetas modelis išmaniųjų laikrodžių išvaizda jis gali konkuruoti net su prabangių laikrodžių iš įmonių, su pasaulio pavadinimu.

juosta medžiaga EM> . Kai perkate išmanųjį laikrodį svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę, įskaitant dirželiu. Jei dirželiu korpusas pagamintas iš odos yra gerai, nes

unnamed file Smartwatch V8  laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

pigus ir atvirai silpnas funkciniai laikrodžiai su šiais dirželiais neturi atsitikti. Bet plastikas yra pilna.

Taip pat dirželis gali būti sukurta iš nerūdijančio plieno ir silikono. Jei dabartinė spalva išmaniajam įtaisą jums nepatinka, gamintojai atsižvelgė į greito pakeitimo dirželiu galimybę.

Kaip žiūrėti bus saugus . Geriausi laikrodžiai yra apsaugotos specialiu “safyro stiklas” ir ši medžiaga gavo 9 taškus pagal Moso skalę. Daugiau pavyko gauti tik deimantas yra 10 taškų, o tai yra didžiausias įvertinimas. Subraižyti ar kažkaip pakenkti tai yra beveik neįmanoma.

Geriausių išmaniųjų laikrodžių 2019 reitingavimo h1>

“Apple Žiūrėti serija 4 dalis

Argumentai “už”:

 • Didelio našumo;
 • Brangus ir graži išvaizda;
 • pagerino prognozavimas širdies ritmo;
 • Daug stilingų aksesuarų

Trūkumai:.

 • EKG yra prieinama tik Jungtinėse Amerikos Valstijose;
 • Vis dar prasta baterija;
 • Laikrodis yra brangus, nors ir protingas.

Dizaino ir spalvų schemą

strong>

“Apple Žiūrėti serija 4 yra naujausias į išmaniųjų laikrodžių liniją iš garsaus įmonės” Apple “, taip pat vienas iš pažangiausių mūsų geriausių smartwatches. Laikrodis turi atnaujintą dizainą ir pagrindinis bruožas yra 30% didesnis ekranas, palyginti su trečiąja versija. Dėl to, rėmo valandos yra praktiškai nėra.

Perdirbta ir ratuku Skaitmeninis Karūnos, ar veikiau jo mechanizmą. Rato paveldėjo variklį Taptic sistema, todėl dabar, kai jį naudoti, jausitės šviesos vibracijos atsiliepimus.

“Apple Žiūrėti serija 4 dabar yra šių dydžių: 40 mm (1,57) ir 44 mm (1,78 colio). Kalbant apie medžiagų atveju, nauja versija valandų iš plieno ir aliuminio. Dėl padidėjusio ekrane buvo pertvarkyta ciferblatai naudai didesnio efektyvumo. Dabar jų yra daug daugiau informacijos nei anksčiau.

funkcionalumas

Nors šis prietaisas yra idealiai tinka sporto klubas, gamintojas vis tiek įsitikinę, kad kiekvienas vartotojas galėtų naudoti programą sekti svarbius duomenis savo fizinį aktyvumą. Tai apima sudegintas kalorijas, nuvažiuotas atstumas, skaičių žingsnių, treniruotės metu ir dar daugiau. Išplėsti funkcionalumą, naudojant trečiosios šalies programas iš Appstore.

Yra naujų širdies plakimas jutiklis, su kuria laikrodis gali padaryti EKG. Tačiau, nors ši funkcija, išskyrus Jungtines Amerikos Valstijas, nebuvo darbo.

laikrodis turi įmontuotą garsiakalbį ir mikrofoną, kuris taip pat buvo patobulinta

23 Smartwatch V8  laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

ir per kurią jūs galite gauti skambučius.

Specifikacijos Ekranas talpinė jutiklinis ekranas AMOLED , 40 mm 1,57 colių /
44 mm, 1,78 colio apsaugos Panardinamas gylis 50 m, safyro stiklas, Belaidė technologija “Wi-Fi” (b / g / n) “Bluetooth 5.0, A2DP, LE, LTE, NFC, GPS GLONASS jutikliai Akselerometro, Giroskopo, širdies ritmo monitorius, barometras, aplinkos šviesos jutiklis , kas tai stebi sudegintas kalorijas, atstumas keliavo, veiksmus, laiką, fizinį aktyvumą, pulsą, miego, EKG Autonominė Ličio LON baterija iki 18 valandų baterijos veikimo laikas Operacinė sistema laikrodis OS 5 darbas su skiriasi OC “iOS

Kiek ir kur pirkti?

Kam?

Vertinti šių laikrodžiai savybes, mes galime apie juos sekančiose kategorijose:

 • brangiausia;
 • patys protingiausi.

Fitbit Versa

Dizaino ir spalvų schemą

VERSA modelis yra patobulinta versija pirmąjį prototipą iš išmaniųjų laikrodžių Fitbit. Pirmą kartą gamintojas nepavyko pasiekti optimalius rezultatus, antrojo prototipo kūrimas visi trūkumai buvo aptarti, o bendrovei pavyko pasiekti optimalų kompetencijos lygį, naujas laikrodis atrodo daug geriau ir gražiau.

Vizualiai VERSA modelis yra panašus į gerai žinomų prekinių ženklų protingas laikrodžiai Apple “Žiūrėti, kūrėjai padarė suapvalinti kraštą kūno, todėl jų išvaizda patrauklesnė. Laikrodžiai yra gana plonas ir kompaktiškas, jie patogus naudoti beveik bet kokioje situacijoje. Į dalykėlių asortimentą sudaro juodas, sidabro ir rožinės spalvos atspalvių modelius, su dirželiais tuo pačiu tonu bazinės spalvos.

funkcionalumas ir galimybes Versa

Įtaisą turi silikono dirželį ir gerą apsaugos lygį nuo vandens, kad būtų galima ne imtis jį išjungti, net kai dušu arba trumpas panardinant į vandenį iki ne daugiau kaip 50 metrų gylyje. Pagal vandens reakciją jutiklio nesikeičia, ir suteikia gerą darbą. Norėdami aktyvuoti protingas laikrodis turi ypatingą HOME mygtuką, kuris labai supaprastina procesą.

nustatymais galite aktyvuoti galimybę būti kasdien, kad būtų rodomas įvairius motyvacijos užrašai. Kompleksiniai integruoti moduliai ir programos gali būti stebimi ir statistika įveikti atstumą, pulsą, sudegintas kalorijas ir kitus veiksmus (yra 15 mokymo režimai). Apskritai, kai tinkamai sąrankos, laikrodis suteikia labai tikslius duomenis, nepaisant to, kad jie yra ne pats brangiausias versija išmaniųjų dalykėlių.

“Smart Žiūrėti turėti 2,5 GB vidinės atminties, kuri gali būti naudojama atsisiųsti muzikos takelius arba naudoti pagal programą” Pandora “,” Deezer “(šios programos yra mokamos). Yra įmontuotas radijas.

Specifikacijos Ekranas Stačiakampis, jutikliniai LCD 1.34 colio Apsauga IP68, Panardinamas iki 1 m, Belaidė technologija “Wi-Fi” (b / g / n), Bluetooth 4.2, A2DP, LE, NFC, GPS GLONASS jutikliai širdies ritmo monitorius, akselerometras, giroskopas vikšriniai duomenys sudegintas kalorijas, nuvažiuotas atstumas, žingsniai, laiko, fizinė veikla, širdies dažnio matavimas, miego Neprisijungęs 145 mAh, įprastu režimu, laikrodis veiks iki 96 valandų be įkrauti baterija Operacinė sistema savo konstrukcija Fitbit 2.0 Darbas su skirtingų OC “Android”, “iOS” matmenų 39,4 * 37,6 * 11,2 , svoris 33 gramų

privalumai ir trūkumai

Argumentai “už”:

 • didelis našumas;
 • daug variantų;
 • nedidelio storio atveju;
 • maža masė

Trūkumai:.

 • nedidelis skaičius remiamų programų;
 • sumokėta muzikos programas.

Kiek ir kur pirkti?

Kam?

Kalbant apie dizainą ir funkcionalumą, šis įtaisas yra geriausiai tinka jauniems suaugusiems ir fitneso gerbėjai. Lengvas ir ergonomiškas, galite juos naudoti bet kokiomis sąlygomis, ar miega ar aktyvaus fizinio krūvio.

“Garmin Vivoactive 3

Modelio dizainas

Pagrindinė vaizdo bruožas Vivoactive išmaniųjų laikrodžių 3 yra tai, kad jie niekuo nesiskiria nuo paprastų laikrodžių. Daugumai žmonių šis veiksnys yra vienas iš svarbiausių, šie dalykėliai tinka bet kokio stiliaus, kaip sporto ir klasika.

Vivoactive “Smart Žiūrėti 3 turi apvalią formą, juoda kūno ir gražus plieno Bezel kaip standartą. Taip pat prieinama modelis su atveju ir dirželiu baltos spalvos ir matinis juodas rotaciniu žiedo. Apatinė dalis viršelio, kuris yra suformuotas širdies ritmo jutiklis, pagaminta iš metalo, visų kitų elementai įtaisą pagamintas iš didelio stiprio polimerinių lydinių.

Funkcionalumas ir funkcijos Vivoactive 3

Modelis 3 Vivoactive turi aukšto lygio apsaugą nuo vandens, gali atlaikyti visą pamerktos į vandenį (iki maksimalios slėgio 5 atmosferų). Yra specialus variantas stebėjimo rodiklius naršymo režimą. Įtaisą turi gerą ergonominės savybės, yra gana pažodžiui pusę dienos nešioti ant jo rankos, ir visiškai priprasti prie jo.

Smart laikrodžiai įrengtos aukštos kokybės ir reaguoja jutiklinis ekranas, neprivalomas pusėje bloko ir liesti ir mechaninių paspaudimu. Turimas atsakas matrica ekrane ant paspausdami su pirštinėmis. Konfigūravimas skirtingus meniu punktus atliekamas naudojant įtaisą, arba per specialų taikymo. Be to, ekranas matrica sukurta pagal specialių technologijų, atminties pikseliais, todėl vaizdo statinio pobūdį nebus nutekėjimo baterija.

Vivoactive Smart Žiūrėti 3 turi ALR, bet sąveika yra tik su kortelėmis ir palaikančių galinių Garmin mokėti. Be to, daugelio funkcijų sporto, įtaisą, taip pat gali rodyti pranešimus, susijusius įvairius renginius, ir oras. Dar gali reaguoti į iš įvairių momentinių pranešimų.

Specifikacijos Display Jutiklinis ekranas 1.2 colių apvalios, 240 * 240 rezoliucija, parama technologijų atminties-in-pikselių apsauga Stiklo atsparus mechaniniams poveikiams, apsauga nuo dulkių ir vandens Belaidė technologija “Wi-Fi” (b / g / n), Bluetooth 4.1 LE jutikliai širdis ritmo monitorius, kompasas, akcelerometrą, termometras vikšriniai duomenys sudegintas kalorijas, nuvažiuotas atstumas, žingsniai, bėgimas, pritūpimai, miegas, darbas Atsijungęs Ličio-jonų baterija, veikia iki 168 valandų budėjimo iki 13 valandų aktyvaus naudojimo , operacinės sistemos Individualaus veikiančius su skirtingomis OC “Android”, “iOS” matmenų 11,7 * 43,4 * 43,4 svorio 43 gramų

privalumai ir trūkumai
Argumentai “už”:

 • patraukli išvaizda;
 • didelis surinkimo kokybė;
 • taupymo baterija, teikti MIN-by ekraną;
 • pločio sporto funkcionalumas.

>>>>  Nepriekaištingas - kaina, oficiali svetainė, kur galima nusipirkti, originalus,
Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 156 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.