Ar Telefonas Yra Ilgalaikis Turtas?

Mobilieji telefonai jau senokai tapo ne tik pagrindine komunikacijos priemone, bet ir daug dažniau yra naudojami kaip darbo įrankis, vietoj mokėjimo kortelių ar fotoaparatų. Vienu telefono įrenginiu galima atlikti daug funkcijų, be to, dažnas jame turime sukaupę nemažai mums reikalingų duomenų, pvz., nuotraukų, vaizdo įrašų ir kt. Todėl, natūralu, kad kartais kyla klausimas, kiek laiko gali tarnauti telefonas. Dauguma per pastaruosius kelerius metus išleistų išmaniųjų telefonų modelių turi pakankamai tvirtą akumuliatoriaus veikimo laiką, todėl telefonas gali būti ilgalaikis turtas. Taigi, jei esate visiškai patenkintas turimu įrenginiu, net jei jis yra poros metų senumo, yra keli būdai, kaip galite išlaikyti jį kuo ilgiau.

Taikykite programinės įrangos naujinimus:

Įsitikinkite, kad visada savo telefone naudojate tik naujausią programinę įrangą. Atnaujinimai paprastai išleidžiami siekiant išspręsti saugos problemas, pašalinti programinės įrangos klaidas ir pagerinti telefono našumą. Kai kurie senesni telefonų modeliai, dažniausiai maždaug ketverių metų amžiaus senumo, lėtėja, tačiau naudojant naujausią programinę įrangą, kartais galima juos ir toliau sėkmingai naudoti. Tokiu metu galbūt verta apsvarstyti galimybę atnaujinti telefoną, tačiau iki tol reguliariai taikykite naujinimus.

Apsaugokite savo telefoną:

Protingas pasirinkimas yra uždengti telefoną apsauginiu dėklu, kad jis nesulūžtų, o tai prailgina jo tarnavimo laiką. Jei ekrano remontas pasirodys per brangus arba braukiate pirštu per įtrūkusį ekraną, tada tikrai nebus pats metas apgailestavimui, kad neįsigijote telefono dėklo. Nereikia stengtis įsigyti brangiausio dėklo, bet jį turėdami tikrai prailginsite telefono tarnavimo laiką.

Laikykite ekraną ir prievadus švarius:

Naudodami švarų ir blizgantį telefoną galime jaustis gerai, ypač jei tai reiškia, kad dulkės ir nešvarumai netrukdo jo veikimui. Net jei naudojate dėklą, kartais skirkite kelias minutes, kad išvalytumėte pūkelius ar nešvarumus iš įkrovimo prievado, mikrofono srities, garsiakalbių grotelių ir ausinių lizdo, jei toks yra jūsų telefone. Išlaikyti telefoną švarų reiškia, kad tai labai padės užtikrinti patikimą telefono veikimą.

Tausokite telefono bateriją:

Leisdami telefonui reguliariai išsikrauti iki nulio, galite pakenkti jo baterijai. Telefonas tarnaus ilgiau, jei nedėsite įrenginio į tokias situacijas, kuriose baterija gali perkaisti. Pavyzdžiui, tai gali būti, jei nepaliksite jo ant tiesioginių saulės spindulių. Tai apkrauna akumuliatorių, o tai gali sumažinti bendrą tarnavimo laiką.

Ištrinkite nereikalingas programas:

Telefonai turi ribotą saugyklos ir atminties kiekį, todėl svarbu sumažinti nenaudojamų programų skaičių iki minimumo. Reguliariai ištrindami nenaudojamas programas iš savo telefono sutaupysite vietos saugykloje. Be to, neleisite nenaudojamoms programėlėms veikti fone, kurios naudoja brangius telefono išteklius. Dėl šios priežasties telefonas tampa lėtesnis ir artina jį iki naudojimo pabaigos.